czwartek, 13 sierpnia 2009

Aga i Tomek 1941


1941 bo od tej daty oddaję im zdjęcia i to dziś to trwa... Niestety ale środek sezonu i nie wiem gdzie łapki wsadzić i za co najpierw się zabrać! Do tego wszystkiego doszły jeszcze te "nieszczęsne" dwa dni z Adamem i Kaliną, które do dziś pozostawiły odcisk na mojej psychice, powodując roztopienie twardego fotograficznego gruntu po którym do tej pory stąpałem! Teraz przydałby się np. grudzień, śnieg za oknem i masa wolnego czasu na swobodne, niczym nie skrępowane eksperymenty nad zdjęciami i czas na szukanie własnej drogi i stylu. Niestety, ale czas zacząłem liczyć w tygodniach a nie dniach i mam wrażenie, że dopiero jest koniec maja :)

W końcu nadszedł czas na mój niezasłużony, upragniony urlop :) Od piątku, przez kolejne dwa tygodnie będę grzał cztery litery na malowniczej wyspie Ciovo w Chorwacji (bajdełej - mam wrażenie, że cały Śląsk i pół Polski tak pojechało na wakacje, ale może mi się zdaje) Najbardziej cieszę się z pokrowca do zdjęć podwodnych, płetw, maski i rurki - tak wiem, brakuje jeszcze Łopatki, wiaderka i piaskownicy :) Zapewne zrobię parę zdjęć i wrzucę...

Pozdro!Brak komentarzy:

ARCHIWUM - warto tu zaglądać

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM
...wkrótce więcej szczegółów! Zapraszam!

www.prasniewski.pl

www.prasniewski.pl
artystyczna fotografia ślubna

...

Moje zdjęcie
gliwice, śląskie, Poland
fotografia ślubna chorzów, fotografia ślubna katowice, fotografia ślubna bytom, fotografia ślubna pszczyna, fotografia ślubna tarnowskie góry, fotografia ślubna pyskowice, fotografia ślubna racibórz, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna rybnik, fotografia ślubna żory, fotografia ślubna tychy, fotografia ślubna wieliczka, fotografia ślubna rzeszów, knurów, fotografia ślubna lubliniec, fotografia ślubna strzelce opolskie, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna łódź, fotografia ślubna bydgoszcz, fotografia ślubna zabrze, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna małopolskie, fotografia ślubna mazowieckie, fotografia ślubna śląskie, fotografia ślubna podkarpackie, fotografia ślubna wielkopolskie, fotografia ślubna dolnośląskie, fotografia ślubna lubuskie, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotografia śłubna, zdjęcia śłubne, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny bydgoszcz, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny byto, fotograf ślubny wrocław. pracuję na terenie całego kraju! :)