środa, 16 lutego 2011

Diana i Wojtek - fotografia ślubna Leżajsk

Leżajsk leży za siedmioma górami i za siedmioma lasami czyli bardzo, bardzo daleko od Gliwic! Za każdym razem kiedy jadę w dalszą wyprawę na ślub mam dziwne przeczucie, że w drodze padnie mi auto albo stanie się coś złego! W sumie mam ku temu powody bo wracając dwa razy pod rząd z Warszawy dwa razy samochód odmówił posłuszeństwa - no ale jak mówię, na szczęście w drodze powrotnej...

Do Leżajska wybrałem się dzień wcześniej, ale późnym wieczorem. Po przekroczeniu Rzeszowa wjechałem z skromną drogę, którą jechałem całą wieczność. Drogę oświetlał mi aż księżyc. Dookoła nic! Dosłownie pola i lasy! Jechałem z nadzieją, że Krzysiek Hołowczyc się nie pomylił, że auto się nie zepsuje a z lasu nie wyjdzie wilkołak! Całą godziną tylko las, łąka, las, łąka, łąka, las, las, las, las, znak, las, las, las... Dojechałem!

Dom pielgrzyma! Jestem uratowany! W tej jednej sekundzie stałem się znowu wierzącym i pobożnym katolikiem! Fenkju gad! ...pomyślałem :)

Tak jak ja się wtedy nie wyspałem to wiem tylko ja! Pobudka o 6:00 rano - bo zapomniałem wspomnieć, że spałem w pokoju z siedmioma chłopami z czego dwóch masakrycznie głośno chrapało a Wojtek szedł rano do spowiedzi :) W każdym razie myślę sobie, że będę zdychał cały dzień i myślenie twórcze zakłócone będzie nieodpartą chęcią pójścia spać.

W międzyczasie poznałem przemiłą siostrę Domu Pielgrzyma. Siostra zapytała jak powietrze... Odparłem, że jedyne co do tej pory wąchałem to co zaserwowali chłopcy pod kołdrą w pokoju i dopiero tak na prawdę zaczynam dzień. Pogadaliśmy o okolicy i mieście i po śniadaniu do pracy.

Szybka teleportacja do godziny 13:00 - jesteśmy przed kościołem!

Nie mogę w to uwierzyć ale jeż jakiś czas pracuję po nieprzespanej nocy i wczesnej pobudce a czuje się jak bym był po co najmniej pięciu kawach i spał 14 godzin! Rewelacja! W tym właśnie momencie dotarło do mnie o co chodziło siostrze z tym powietrzem! Do tej pory nie mogę uwierzyć jak fantastycznie się czułem! Do tego stopnia powietrze jest tam inne, że zmęczenie dopadło mnie dopiero koło godziny 23:00 gdzie pracując na Śląsku już około 20:00 oczy mam na zapałkach! Generalnie bardzo polecam jechać i powdychać! To było pierwsze zaskoczenie. Drugie to bazylika w Leżajsku! O Paaaaanie! Coś pięknego! Drugi Kraków! Nie wiem jak Was ale mnie strasznie jarają takie miejsca mimo, że nie uczęszczam - chyba, że w pracy :P Polecam się tam wybrać! http://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylika_Zwiastowania_Naj%C5%9Bwi%C4%99tszej_Maryi_Panny_w_Le%C5%BCajsku

No to się rozpisałem... Innymi słowy chciałem napisać, ze fajne powietrze :P

Cała impreza się udała! Samochód się nie popsuł, wilkołaki nie zjadły a zabawa była szampańska!

Gorące pozdrowienia dla meeeega cieprliwej pary młodej ;) i wszystkiego najlepszego!

1 komentarz:

Arek pisze...

Ale zaiwaniasz z wpisami na blogu :) byłem tutaj dosłownie kilka dni temu a tu juz nowy materiał :)

ARCHIWUM - warto tu zaglądać

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM
...wkrótce więcej szczegółów! Zapraszam!

www.prasniewski.pl

www.prasniewski.pl
artystyczna fotografia ślubna

...

Moje zdjęcie
gliwice, śląskie, Poland
fotografia ślubna chorzów, fotografia ślubna katowice, fotografia ślubna bytom, fotografia ślubna pszczyna, fotografia ślubna tarnowskie góry, fotografia ślubna pyskowice, fotografia ślubna racibórz, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna rybnik, fotografia ślubna żory, fotografia ślubna tychy, fotografia ślubna wieliczka, fotografia ślubna rzeszów, knurów, fotografia ślubna lubliniec, fotografia ślubna strzelce opolskie, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna łódź, fotografia ślubna bydgoszcz, fotografia ślubna zabrze, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna małopolskie, fotografia ślubna mazowieckie, fotografia ślubna śląskie, fotografia ślubna podkarpackie, fotografia ślubna wielkopolskie, fotografia ślubna dolnośląskie, fotografia ślubna lubuskie, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotografia śłubna, zdjęcia śłubne, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny bydgoszcz, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny byto, fotograf ślubny wrocław. pracuję na terenie całego kraju! :)