środa, 8 lipca 2009

Przygotowania do ślubu kobieta vs mężczyzna :)

Czyli stres, emocje i gry komputerowe :P

Podobnie jak w przypadku Tomka i Agnieszki jeszcze zrobię ładną relację z całego dnia ślubu, ale teraz chciałem pokazać pewną nietypową sytuację na przygotowaniach Kasi i Marka :)

Chyba pierwszy raz spotkałem się z takim stoickim spokojem-co za charakter?! Albo ile wódki było w drinku?! :)

Kiedy przyjechałem uwieczniać przygotowania w domu Kasi i Marka mieliśmy do ślubu jeszcze za 3 godziny czasu. Kasia już od rana na nogach biega i była na etapie przygotowywania fryzury podczas kiedy Marek pokonywał całą armię wirtualnych przeciwników na komputerze! Niestety, ale nie pamiętam jak to była gra... Oczywiście ktoś powie, że kobiety mają dużo więcej do do zrobienia w taki dzień, ale i mężczyźni nie mało. Do tej pory stres podczas przygotowań po równo udzielał się młodym i zawsze było coś nie tak, ktoś się spóźniał lub czegoś brakowało :) Tutaj po obu stronach totalny luz i nawet deszcz za oknem za bardzo nie psuł nastroju. Na chwilę przed wyjazdem do kościoła Marek zdecydował się ubrać. Wszyscy zdążyli na czas a reszta poszła jak trzeba, ale o tym później ;)

Przygotowania Kasi...A tak przygotowywał się Marek :)

Natomiast ten gościu był najbardziej wystraszony! :)
Brak komentarzy:

ARCHIWUM - warto tu zaglądać

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM
...wkrótce więcej szczegółów! Zapraszam!

www.prasniewski.pl

www.prasniewski.pl
artystyczna fotografia ślubna

...

Moje zdjęcie
gliwice, śląskie, Poland
fotografia ślubna chorzów, fotografia ślubna katowice, fotografia ślubna bytom, fotografia ślubna pszczyna, fotografia ślubna tarnowskie góry, fotografia ślubna pyskowice, fotografia ślubna racibórz, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna rybnik, fotografia ślubna żory, fotografia ślubna tychy, fotografia ślubna wieliczka, fotografia ślubna rzeszów, knurów, fotografia ślubna lubliniec, fotografia ślubna strzelce opolskie, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna łódź, fotografia ślubna bydgoszcz, fotografia ślubna zabrze, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna małopolskie, fotografia ślubna mazowieckie, fotografia ślubna śląskie, fotografia ślubna podkarpackie, fotografia ślubna wielkopolskie, fotografia ślubna dolnośląskie, fotografia ślubna lubuskie, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotografia śłubna, zdjęcia śłubne, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny bydgoszcz, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny byto, fotograf ślubny wrocław. pracuję na terenie całego kraju! :)