poniedziałek, 6 lipca 2009

Aga i Tamek oraz Olsztyn k.Częstochowy


Ten plener był mega długo przesuwany bo dopiero wczoraj udało się go zrealizować! Pogoda na południu wiadomo jaka, ale tutaj wyjątkowo jak na złość deszcz niweczył nam plany tydzień po tygodniu! Jeśli chodzi o ścisłość to minęły już 4 tygodnie od daty ślubu :) We troje postanowiliśmy wyruszyć na wycieczkę zdjęciową pomimo złych prognoz dla naszego rejonu i ostatecznie była to najlepsza decyzja, chociaż nie do końca taka pewna! Oczywiście na miejscu przywitał nas deszcz, ale po dłuższej chwili ktoś u góry się zlitował i zakręcił kran na czas zdjęć. Wszystko było ok. ale żeby czasem nie było za kolorowo zaatakowała nas mafia małych muszek! Do końca wieczoru miałem wrażenie, że coś mnie gryzie i po mnie chodzi, natomiast Aga i Tomek w swoich ślubnych zbrojach dzielnie znosili wszelkie niedogodności! Wrzucam parę zdjęć poglądowych i kiedy tylko skończę całość, łącznie z kościołem przedstawię reportaż z całego dnia ślubu i sesji plenerowej!

Agnieszko i Tomku - gorąco pozdrawiam! :)1 komentarz:

Magdalena pisze...

Bardzo żałuję, że nie skorzystaliśmy z Pana usług Zdjęcia są przepiękne- jest Pan niesamowitym artystą! Zaproszenia ślubne jednak nam się udały mieliśmy masę problemów ze znalezieniem czegoś oryginalnego (w sumie przejrzałam 40 stron internetowych z dokładnie tymi samymi projektami!!) W końcu zaprojektowaliśmy własne zaproszenie, które tak się spodobało, że dostaliśmy masę zleceń i założyliśmy firmę. Zapraszamy, zatem do obejrzenia strony i skorzystania z naszych i usług!
Zaproszenia ślubne- nasza strona

ARCHIWUM - warto tu zaglądać

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM
...wkrótce więcej szczegółów! Zapraszam!

www.prasniewski.pl

www.prasniewski.pl
artystyczna fotografia ślubna

...

Moje zdjęcie
gliwice, śląskie, Poland
fotografia ślubna chorzów, fotografia ślubna katowice, fotografia ślubna bytom, fotografia ślubna pszczyna, fotografia ślubna tarnowskie góry, fotografia ślubna pyskowice, fotografia ślubna racibórz, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna rybnik, fotografia ślubna żory, fotografia ślubna tychy, fotografia ślubna wieliczka, fotografia ślubna rzeszów, knurów, fotografia ślubna lubliniec, fotografia ślubna strzelce opolskie, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna łódź, fotografia ślubna bydgoszcz, fotografia ślubna zabrze, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna małopolskie, fotografia ślubna mazowieckie, fotografia ślubna śląskie, fotografia ślubna podkarpackie, fotografia ślubna wielkopolskie, fotografia ślubna dolnośląskie, fotografia ślubna lubuskie, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotografia śłubna, zdjęcia śłubne, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny bydgoszcz, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny byto, fotograf ślubny wrocław. pracuję na terenie całego kraju! :)