sobota, 2 kwietnia 2011

Dieta Dukana + usunięcie migdałów = 10kg w dwa tygodnie

Dokładnie tak :)

W poniedziałek zostałem pozbawiony migdałów i do dziś nie mogę mówić nie wspominając już o jedzeniu. Do tego idąc do szpitala byłem już ponad tydzień na diecie Dukana. Obecnie jedyne co przechodzi mi przez usta to pile przeciwbólowe, woda i serek :) Kiedy zaczynałem dietę na koncie miałem 92kg (tak na prawdę większość to masa mięśniowa :P a reszta to nie wiem nawet skąd się tak szybko zebrała - pewnie stres :) ) obecnie spadło do 82kg.

Jeśli ktoś chce schudnąć gorąco polecam takie połączenie :)

Zdrowie? Eeee, to nie waaaaaaaaażne :)

Pozdrawiam - chudy Krzysztof :]

PS

Po części przez zabieg szkolenia są przesunięte i jeszcze nie ruszyły pełną parą, ale jak tylko otworzę japę ruszamy na maksa! Bardzo nie na rękę mi ta operacja. Myślałem, że to formalność - trzy dni i będę żywy, ale boli jak cholera!

1 komentarz:

mfgajewska pisze...

ha Krzysiu no to gratulacje :) przykro slyszec ze wyladowales w szpitalu ale sama wiem ze to na kilogramy robi najlepiej ;) tak trzymaj i tam wiesz, parowar w ruch!!!

ARCHIWUM - warto tu zaglądać

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM
...wkrótce więcej szczegółów! Zapraszam!

www.prasniewski.pl

www.prasniewski.pl
artystyczna fotografia ślubna

...

Moje zdjęcie
gliwice, śląskie, Poland
fotografia ślubna chorzów, fotografia ślubna katowice, fotografia ślubna bytom, fotografia ślubna pszczyna, fotografia ślubna tarnowskie góry, fotografia ślubna pyskowice, fotografia ślubna racibórz, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna rybnik, fotografia ślubna żory, fotografia ślubna tychy, fotografia ślubna wieliczka, fotografia ślubna rzeszów, knurów, fotografia ślubna lubliniec, fotografia ślubna strzelce opolskie, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna łódź, fotografia ślubna bydgoszcz, fotografia ślubna zabrze, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna małopolskie, fotografia ślubna mazowieckie, fotografia ślubna śląskie, fotografia ślubna podkarpackie, fotografia ślubna wielkopolskie, fotografia ślubna dolnośląskie, fotografia ślubna lubuskie, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotografia śłubna, zdjęcia śłubne, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny bydgoszcz, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny byto, fotograf ślubny wrocław. pracuję na terenie całego kraju! :)