środa, 2 lutego 2011

Przeprowadzka!

Pierwsza w tym roku i mam nadzieję, że już ostatnia! Z tego miejsca przepraszam wszystkich, którym nie odpowiedziałem na maile lub zdawkowo prowadziłem rozmowę przez telefon :) Niestety, ale ręce miałem zajęte noszeniem przeróżnych, mega ciężkich mebelków!
Tutaj ogromne podziękowania dla całej "ekipy przeprowadzkowej" - chłopaki bez Was walczyłbym do dziś! :)
Na szczęście już powoli całość zaczyna przypominać mieszkanie. Niestety nie własne, ale za to też nie ciasne.

Przeprowadzka spadła jak grom z nieba. W poniedziałek oglądaliśmy mieszkanie, a we wtorek lądowały tam już pierwsze meble. Tym samym po dwóch tygodniach jesteśmy już na finiszu!

Co ważne to szkolenia i cały temat z tym związany musiał poczekać i przesunąć się nieco w czasie, ale rzecz jasna powoli do tego wracam i będę informował na bieżąco o wszelkich zmianach i wydarzeniach. Powoli znaczy, że jeszcze muszę dokończyć kilka reportaży tak więc Diano i Wojtku, Olu i Łukaszu, Doroto i Mariuszu... Jeszcze parę chwil i będę gotowy!

Brak komentarzy:

ARCHIWUM - warto tu zaglądać

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM
...wkrótce więcej szczegółów! Zapraszam!

www.prasniewski.pl

www.prasniewski.pl
artystyczna fotografia ślubna

...

Moje zdjęcie
gliwice, śląskie, Poland
fotografia ślubna chorzów, fotografia ślubna katowice, fotografia ślubna bytom, fotografia ślubna pszczyna, fotografia ślubna tarnowskie góry, fotografia ślubna pyskowice, fotografia ślubna racibórz, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna rybnik, fotografia ślubna żory, fotografia ślubna tychy, fotografia ślubna wieliczka, fotografia ślubna rzeszów, knurów, fotografia ślubna lubliniec, fotografia ślubna strzelce opolskie, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna łódź, fotografia ślubna bydgoszcz, fotografia ślubna zabrze, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna małopolskie, fotografia ślubna mazowieckie, fotografia ślubna śląskie, fotografia ślubna podkarpackie, fotografia ślubna wielkopolskie, fotografia ślubna dolnośląskie, fotografia ślubna lubuskie, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotografia śłubna, zdjęcia śłubne, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny bydgoszcz, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny byto, fotograf ślubny wrocław. pracuję na terenie całego kraju! :)