piątek, 14 stycznia 2011

SZKOLENIA Z FOTOGRAFII z Krzysztofem :)

Zajawka nowego projektu, który siedzi w mojej głowie już od dawna! Niby nigdy nie ma czasu na nowe rzeczy, ale kiedy patrzę wstecz na minione lata to tego czasu raczej nigdy nie będzie za dużo, więc czas powoli ruszyć ten temat niezależnie od wszystkiego.

Idea szkoleń powstała parę lat temu, kiedy miałem przyjemność prowadzić takie zajęcie dla pracowników firmy "Ista Polska" (gorąco pozdrawiam przy okazji :) )

Tamten program szkolenia był po prostu wypasiony i wręcz idealny, ale jak szybko się okazało to Krzysio porwał się z motyką na słońce przy założonej liczbie godzin. Program obejmował podstawy fotografii jak i zajęcia z programem Photoshop - podstawowa obróbka zdjęć, przygotowanie zdjęć do wywołania i prezentacja w sieci. Było po prostu za mało czasu na wszystko!

Tym razem planuję ograniczyć się tylko do fotografii i obsługi aparatu.

Dzisiejszy post jest dopiero początkiem. Powstanie osobna strona poświęcona szkoleniom i pojawi się tam szczegółowy program i wszelkie istotne informacje.
W razie pytań z chęcią odpowiem co i jak już teraz.

Na chwilę obecną szkolenia organizowane przez moją skromną osobę będą dotyczyły dwóch grup.
Pierwsza to osoby początkujące, które mają aparat, ale używają tylko i wyłącznie magicznego trybu "auto", które chcą czerpać 100% radości ze swojego aparatu, poznawać stopniowo tajniki fotografii. Tu zajęcia prowadzone będą w małych grupach, z możliwością szkoleń indywidualnych np. dla par u nich w domu.

Druga grupa to koledzy po fachu, fotografowie lub zaawansowani amatorzy, którym podoba się mój styl fotografowania i które, chcą poznać parę tajników i wprowadzić je w życie. Sam z chęcią uczęszczam na zajęcia prowadzone przez moich idoli :) Tu zajęcia będą prowadzone bardziej indywidualnie z użyciem Photoshopa i wszelkimi innymi niezbędnymi programami - tzn. sprzedaje całe swoje "know how"!Serdecznie zapraszam!Brak komentarzy:

ARCHIWUM - warto tu zaglądać

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM
...wkrótce więcej szczegółów! Zapraszam!

www.prasniewski.pl

www.prasniewski.pl
artystyczna fotografia ślubna

...

Moje zdjęcie
gliwice, śląskie, Poland
fotografia ślubna chorzów, fotografia ślubna katowice, fotografia ślubna bytom, fotografia ślubna pszczyna, fotografia ślubna tarnowskie góry, fotografia ślubna pyskowice, fotografia ślubna racibórz, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna rybnik, fotografia ślubna żory, fotografia ślubna tychy, fotografia ślubna wieliczka, fotografia ślubna rzeszów, knurów, fotografia ślubna lubliniec, fotografia ślubna strzelce opolskie, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna łódź, fotografia ślubna bydgoszcz, fotografia ślubna zabrze, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna małopolskie, fotografia ślubna mazowieckie, fotografia ślubna śląskie, fotografia ślubna podkarpackie, fotografia ślubna wielkopolskie, fotografia ślubna dolnośląskie, fotografia ślubna lubuskie, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotografia śłubna, zdjęcia śłubne, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny bydgoszcz, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny byto, fotograf ślubny wrocław. pracuję na terenie całego kraju! :)