poniedziałek, 1 czerwca 2009

Gosia i Andrzej

Gosia i Andrzej.

Bardzo sympatyczna para, która swoje wesele zaplanowała w miejscowości o nazwie Kolonowskie. Ślub odbywał się w Gliwicach, a więc po ślubie trzeba było dojechać do sali weselnej spory kawałek. Wszystko było by normalnie gdyby nie mały objazd. Nie wiem jak to działa i jaki to ma cel, ale służby drogowe zdjęły asfalt na samym skrzyżowaniu i nigdzie indziej, a co za tym idzie pojawiła się konieczność dojazdu inną, dłuższą drogą!  No ale jak dłuższą droga skoro mam być tam szybciej i przed wszystkimi? GPS oszalał i nawet Krzysztof Hołowczyc nie pomógł! No to teraz jak tam się szybciej dostać - postanowiłem skorzystać z pomocy lokalnej społeczności :) Jeden Pan gospodarz zaproponował skrót przez las. "Panie może to i asfalt nie jest ale fajna droga i dojedziesz Pan na pewno. Za tymi domami w lewo i cały czas prosto". Tak też zrobiłem i po 15tu minutach w środku lasu zacząłem się martwić, że to może nie tu, no ale pomyślałem, że gdzieś ta droga musi się w końcu kończyć i gdzieś wyjadę. Pięć minut później moim oczom ukazało się piękne rozwidlenie! Mogłem jechać w lewo albo w prawo! Grubo co... Wybrałem skręt w lewo. Dlaczego? Nie wiem :) W tym momencie zacząłem się martwić. Miałem już wizję jak para młoda siedzi przy obiedzie, po pierwszym tańcu i całym wstępie!!! Jechałem jeszcze z kolejne 20min.kiedy spotkałem dwie Panie w Seicento. Srebrne Seicento w środku lasu! Byłem równie zdziwiony jak szczęśliwy! Panie wskazały dokładną drogę, ale same dalej błądziły (sorry, że nie mogłem pomóc! było mi przykro drogie Panie :( ). Kiedy wyjechałem na drogę asfaltową poczułem jak bym odkrył Amerykę! Już wiem jak czuł się Krzychu Kolumb z tym, że on nie błądził po lesie i nie zmierzał na ślub! W każdym razie dotarłem i co się okazało?! Jestem pierwszy! Cała wycieczka dotarła godzinę później! To był na prawdę konkretny objazd, ale w sumie dobrze, że nie prowadził przez Szczecin. Kamień spadł mi z serca. Gosia z Andrzejem podeszli do tego bez stresu i bardzo optymistycznie!           

 Plener miał odbyć się innego dnia, ale na miejscu nastąpiła zmiana planów i odbyła się mała improwizacja z wykorzystaniem terenu przed restauracją :)


1 komentarz:

Seb pisze...

Fajne kadry. Szeroko jak diabli :)

Pozdrowienia
S. Kaczorowski

ARCHIWUM - warto tu zaglądać

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM
...wkrótce więcej szczegółów! Zapraszam!

www.prasniewski.pl

www.prasniewski.pl
artystyczna fotografia ślubna

...

Moje zdjęcie
gliwice, śląskie, Poland
fotografia ślubna chorzów, fotografia ślubna katowice, fotografia ślubna bytom, fotografia ślubna pszczyna, fotografia ślubna tarnowskie góry, fotografia ślubna pyskowice, fotografia ślubna racibórz, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna rybnik, fotografia ślubna żory, fotografia ślubna tychy, fotografia ślubna wieliczka, fotografia ślubna rzeszów, knurów, fotografia ślubna lubliniec, fotografia ślubna strzelce opolskie, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna łódź, fotografia ślubna bydgoszcz, fotografia ślubna zabrze, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna małopolskie, fotografia ślubna mazowieckie, fotografia ślubna śląskie, fotografia ślubna podkarpackie, fotografia ślubna wielkopolskie, fotografia ślubna dolnośląskie, fotografia ślubna lubuskie, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotografia śłubna, zdjęcia śłubne, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny bydgoszcz, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny byto, fotograf ślubny wrocław. pracuję na terenie całego kraju! :)