czwartek, 5 lutego 2009

Ista wio!Minęło już trochę czasu od kiedy nie pracuję dla firmy, a na własny rachunek... Czy jest lepiej? Na pewno inaczej, ale i lepiej :) Pamiętam poniedziałki kiedy to żywe trupy przybywały masowo do pracy i w milczeniu podążali do swoich stanowisk, nie odzywając się słowem, bo to przecież poniedziałek... Każdy wiedział, że rozpoczyna się nowy tydzień pracy. Stan wegetatywny trwał do godzin południowych i tak w kółko! Na szczęście w czasie mojej "kariery" miałem okazję pracować z ludźmi, w których towarzystwie czas mijał szybciej a firmowa rzeczywistość nie dokuczała tak bardzo... W końcu po trzech latach poszedłem za głosem serca i pozostawiłem swoje stanowisko pracy i znajomych, ale oczywiście nie na zawsze! Mam przyjemność od czasu do czasu spotkać się z nimi i dowiedzieć co ciekawego ominęło mnie w wieeeeelkiej międzynarodowej firmie :) Poniżej przedstawiam RUBS team w niepełnym składzie ale znaczącą jego część, i przy okazje pozdrawiam całą nieobecną resztę!

 


Tomasz - żywi się tylko jerba mate i gra w GO, to coś jak Stachursky ;)
Klub go w Gliwicach:  www.gliwice.go.art.pl ... no w sumie jak widać to oprócz mate, pociągnie czasami coś innego :)...BABA! Nie znasz Baby? Na mieście nie bywasz i tyle! Na naszej klasie więcej znajomych ma tylko Szymon Majewski. Łukasz to kolejna z osób, która zdecydowała się zostawić ciepłą posadę i "wspaniałe zarobki".Poniżej Michał....wciąż pracujeA oto Dzi... Czyli Dzidek, wciąż należy do załogiPiotruś

1 komentarz:

padre pisze...

Dzięki Krzysiu za reklamę klubu :) ,tylko o co chodzi z tym stachurskym :) ?
pozdro
el padre

ARCHIWUM - warto tu zaglądać

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM

SZKOLENIA Z KRZYSZTOFEM
...wkrótce więcej szczegółów! Zapraszam!

www.prasniewski.pl

www.prasniewski.pl
artystyczna fotografia ślubna

...

Moje zdjęcie
gliwice, śląskie, Poland
fotografia ślubna chorzów, fotografia ślubna katowice, fotografia ślubna bytom, fotografia ślubna pszczyna, fotografia ślubna tarnowskie góry, fotografia ślubna pyskowice, fotografia ślubna racibórz, fotografia ślubna opole, fotografia ślubna rybnik, fotografia ślubna żory, fotografia ślubna tychy, fotografia ślubna wieliczka, fotografia ślubna rzeszów, knurów, fotografia ślubna lubliniec, fotografia ślubna strzelce opolskie, fotografia ślubna gliwice, fotografia ślubna warszawa, fotografia ślubna kraków, fotografia ślubna wrocław, fotografia ślubna łódź, fotografia ślubna bydgoszcz, fotografia ślubna zabrze, fotografia ślubna śląsk, fotografia ślubna małopolskie, fotografia ślubna mazowieckie, fotografia ślubna śląskie, fotografia ślubna podkarpackie, fotografia ślubna wielkopolskie, fotografia ślubna dolnośląskie, fotografia ślubna lubuskie, zdjęcia ślubne, fotograf na ślub, fotografia śłubna, zdjęcia śłubne, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny gliwice, fotograf ślubny bydgoszcz, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny byto, fotograf ślubny wrocław. pracuję na terenie całego kraju! :)